KYOCERA AVX 12107C222KAT2A
1210 2.2 nF 500 V ±10 % Tolerance X7R Surface Mount Multilayer Ceramic Capacitor
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for KYOCERA AVX 12107C222KAT2A.
IHS
Datasheet4 pages3 years ago
Upverter
Farnell
TME
Future Electronics
Inventory History
3 month trend:
+602%