KYOCERA AVX 12063A101KAT2A
Cap Ceramic 100pF 25V C0G 10% SMD 1206 125°C Paper T/R
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for KYOCERA AVX 12063A101KAT2A.
IHS
Datasheet4 pages3 years ago
Upverter
Newark
X-ON
Inventory History
3 month trend:
-0.09%