KYOCERA AVX 12062A101KAT2A
Cap Ceramic 100pF 200V C0G 10% SMD 1206 125°C Paper T/R
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for KYOCERA AVX 12062A101KAT2A.
Official Datasheet10 years ago
Inventory History
3 month trend:
-47.29%