KYOCERA AVX 12062C332KAT2A
1206 Flexiterm 3.3NF Ceramic Multilayer Cap, 200VDC, +125C, X7R Dielec, +/-10% SMD
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for KYOCERA AVX 12062C332KAT2A.
IHS
Datasheet4 pages3 years ago
Upverter
Newark
element14 APAC
TME
Inventory History
3 month trend:
+86.64%