KYOCERA AVX 12062C222JAT2A
1206 2.2 nF 200 V ±5 % Tolerance X7R Surface Mount Multilayer Ceramic Capacitor
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for KYOCERA AVX 12062C222JAT2A.
IHS
Datasheet4 pages3 years ago
Future Electronics
Newark
Inventory History
3 month trend:
-0.06%