Yageo Group C1206C222J2RACTU
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 200V 2200pF X7R 1206 5%
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Yageo Group C1206C222J2RACTU.
IHS
Datasheet27 pages2 years ago
Upverter
Farnell
Inventory History
3 month trend:
+0.00%