KYOCERA AVX 0805ZC103JAT2A
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10V 0.01uF X7R 0805 5%
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for KYOCERA AVX 0805ZC103JAT2A.
IHS
Datasheet4 pages3 years ago
Upverter
Newark
Inventory History
3 month trend:
-0.10%