Yageo Group C0805C103J3RACTU
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 0.01uF X7R 0805 5%
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Yageo Group C0805C103J3RACTU.
IHS
Datasheet27 pages2 years ago
Upverter
Farnell
Newark
element14 APAC
Inventory History
3 month trend:
-36.08%