KYOCERA AVX 0805YC103K4T2A
Cap Ceramic 0.01uF 16V X7R 10% Pad SMD 0805 125°C Automotive T/R
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for KYOCERA AVX 0805YC103K4T2A.
IHS
Datasheet5 pages3 years ago
Upverter
Future Electronics
Newark
Inventory History
3 month trend:
-3.57%