KYOCERA AVX 08053A471FAT2A
0805 470 pF 25 V ±1 % Tolerance C0G/NP0 SMT Multilayer Ceramic Capacitor
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for KYOCERA AVX 08053A471FAT2A.
IHS
Datasheet4 pages3 years ago
Upverter
Future Electronics
Inventory History
3 month trend:
+245%