KYOCERA AVX 08051U1R0BAT2A
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 1pF C0G 0805 0.1pF
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for KYOCERA AVX 08051U1R0BAT2A.
Arrow Electronics
Datasheet6 pages14 years ago
Inventory History
3 month trend:
-6.81%