Knowles SBSGP2000683MXT
Syfer, EMI Pi Filter, 1812, 68nF, 200V, +/-20%,
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Knowles SBSGP2000683MXT.
IHS
Datasheet3 pages13 years ago
Mouser
3 month trend:
-47.97%