Yageo Group T494U226K010AT
Tantalum Capacitor, Polarized, Tantalum (dry/solid), 10V, 10% +Tol, 10% -Tol, 22uF, Surface Mount, 2312
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Yageo Group T494U226K010AT.
IHS
Datasheet22 pages2 years ago
Farnell
Inventory History
3 month trend:
+0.00%