Yageo Group C410C222K1R5TA7200
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 2200pF X7R 10%
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Yageo Group C410C222K1R5TA7200.
IHS
Datasheet15 pages2 years ago
Newark
element14 APAC
Electro Sonic
Burklin Elektronik
Inventory History
3 month trend:
+0.03%