Yageo Group C410C102K5R5TA7200
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.001uF, Through Hole Mount
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Yageo Group C410C102K5R5TA7200.
IHS
Datasheet15 pages2 years ago
Inventory History
3 month trend:
-3.46%