Yageo Group C410C102K1R5TA7200
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 1000pF X7R 10%
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Yageo Group C410C102K1R5TA7200.
IHS
Datasheet15 pages2 years ago
Farnell
element14 APAC
Electro Sonic
Newark
Inventory History
3 month trend:
-42.45%