Yageo Group C323C103M5U5TA7301
Cap Ceramic 0.01uF 50V Z5U 20% Radial 5.08mm 85C T/R
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Yageo Group C323C103M5U5TA7301.
Inventory History
3 month trend:
+29.63%