Yageo Group C1206C682J1RACTU
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 6800pF X7R 1206 5%
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Yageo Group C1206C682J1RACTU.
IHS
Datasheet27 pages2 years ago
Upverter
Electro Sonic
Farnell
Arrow Electronics
Inventory History
3 month trend:
-0.35%