Yageo Group C1206C332J1RACTU
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 3300pF X7R 1206 5%
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Yageo Group C1206C332J1RACTU.
IHS
Datasheet27 pages2 years ago
Upverter
3 month trend:
-1.21%