Yageo Group C1206C103M2RAC7800
Cap Ceramic 0.01uF 200V X7R 20% SMD 1206 125°C Plastic T/R
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Yageo Group C1206C103M2RAC7800.
IHS
Datasheet4 pages1 year ago
Inventory History
3 month trend:
+272%