Yageo Group C062C103K2R5TATR
Cap Ceramic 0.01uF 200V X7R 10% Radial 5.08mm 125C T/R
Price and Stock
Related Parts
Yageo GroupC052C103K1R5TA
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 0.01uF X7R 10% LS=5.08mm
Yageo GroupC052C103K1R5CA