ITT / Cannon CA3102E24-28SF80
Conn MIL-C-5015 Circular SKT 24 POS Crimp ST Box Mount 24 Terminal 1 Port
Datasheet
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for ITT / Cannon CA3102E24-28SF80.
Farnell
Datasheet1 page10 years ago
Datasheet68 pages13 years ago
Datasheet56 pages20 years ago
Inventory History
3 month trend:
+230%
Related Parts
ITT / CannonCA3102R24-28SF80
Conn MIL-DTL-5015 Circular SKT 24 POS Crimp ST Box Mount 24 Terminal 1 Port
ITT / CannonCA3102E22-14SF80
Conn MIL-C-5015 Circular SKT 19 POS Crimp ST Box Mount 19 Terminal 1 Port
ITT / CannonCA3102E20-29SF80
Conn MIL-C-5015 Circular SKT 17 POS Crimp ST Box Mount 17 Terminal 1 Port
Amphenol Industrial10-214220-29S
Conn Heavy-Duty Circular SKT 17 POS Solder Cup ST Box Mount 17 Terminal 1 Port
Conn Heavy-Duty Circular SKT 19 POS Solder Cup ST Box Mount 19 Terminal 1 Port
Descriptions
Descriptions of ITT / Cannon CA3102E24-28SF80 provided by its distributors.