ITT / Cannon CA3102E22-14SF80
Conn MIL-C-5015 Circular SKT 19 POS Crimp ST Box Mount 19 Terminal 1 Port
Datasheet
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for ITT / Cannon CA3102E22-14SF80.
Farnell
Datasheet1 page10 years ago
Datasheet68 pages13 years ago
Datasheet56 pages20 years ago
Inventory History
3 month trend:
-91.46%
Related Parts
ITT / CannonCA3102R22-14S-F80
Amphenol75-68222-14S
Conn MIL-DTL-5015 Circular SKT 19 POS Crimp ST Box Mount 19 Terminal 1 Port
ITT / CannonCA3102R20-27SF80
Conn MIL-C-5015 Circular SKT 14 POS Crimp ST Box Mount 14 Terminal 1 Port
ITT / CannonCA3102E20-29SF80
Conn MIL-C-5015 Circular SKT 17 POS Crimp ST Box Mount 17 Terminal 1 Port
Conn Heavy-Duty Circular SKT 19 POS Solder Cup ST Box Mount 19 Terminal 1 Port
Descriptions
Descriptions of ITT / Cannon CA3102E22-14SF80 provided by its distributors.