ITT / Cannon CA3100E24-28SF80
Conn MIL-C-5015 Circular SKT 24 POS Crimp ST Wall Mount 24 Terminal 1 Port
Datasheet
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for ITT / Cannon CA3100E24-28SF80.
Farnell
Datasheet1 page10 years ago
Datasheet68 pages13 years ago
Datasheet56 pages20 years ago
Inventory History
3 month trend:
-100%
Related Parts
Conn MIL-DTL-38999 Circular SKT 19 POS Crimp ST Wall Mount 19 Terminal 1 Port
ITT / CannonCA3100E22-14SF80
Conn MIL-C-5015 Circular SKT 19 POS Crimp ST Wall Mount 19 Terminal 1 Port
ITT / CannonCA3100E20-29SF80
Conn MIL-C-5015 Circular SKT 17 POS Crimp ST Wall Mount 17 Terminal 1 Port
Amphenol AerospaceMS3450L24-28S
Conn MIL-DTL-5015 Circular SKT 24 POS Crimp ST Wall Mount 24 Terminal 1 Port , WITH contacts
Conn MIL-DTL-5015 Circular SKT 24 POS Crimp ST Wall Mount 24 Terminal 1 Port
Amphenol AerospaceMS3450W24-28P
Conn MIL-DTL-5015 Circular PIN 24 POS Crimp ST Wall Mount 24 Terminal 1 Port , WITH contacts
Descriptions
Descriptions of ITT / Cannon CA3100E24-28SF80 provided by its distributors.