ITT / Cannon CA3100E22-14SF80
Conn MIL-C-5015 Circular SKT 19 POS Crimp ST Wall Mount 19 Terminal 1 Port
Datasheet
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for ITT / Cannon CA3100E22-14SF80.
Farnell
Datasheet1 page10 years ago
Datasheet68 pages13 years ago
Datasheet56 pages20 years ago
Inventory History
3 month trend:
-89.83%
Related Parts
Conn MIL-DTL-38999 Circular SKT 19 POS Crimp ST Wall Mount 19 Terminal 1 Port
ITT / CannonCA3100E24-28SF80
Conn MIL-C-5015 Circular SKT 24 POS Crimp ST Wall Mount 24 Terminal 1 Port
ITT / CannonCA3100E20-27SF80
Conn MIL-C-5015 Circular SKT 14 POS Crimp ST Wall Mount 14 Terminal 1 Port
Conn MIL-C-5015 Circular SKT 17 POS Crimp ST Wall Mount 17 Terminal 1 Port
Circular Connector, MIL-DTL-38999 Series III, Wall Mount Receptacle, 19 Contacts
Descriptions
Descriptions of ITT / Cannon CA3100E22-14SF80 provided by its distributors.
Female Sockets,Receptacle,Threaded 19pin Aluminum Alloy 22A , , 69.85mm*48.01mm