Epson XG-2121CA250.0000M-PHPAL3
Mhz 2.5V+/-100PPM(0~70C) Aging 250TR
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Epson XG-2121CA250.0000M-PHPAL3.
Epson
Datasheet2 pages12 years ago
Related Parts
SAW OSCILLATOR, 250MHZ, 7 X 5MM, LVPECL
Descriptions
Descriptions of Epson XG-2121CA250.0000M-PHPAL3 provided by its distributors.
XTAL OSC SO 250.0000MHZ LVPECL S