Epson XG-2121CA200.0000M-LHPAL3
Mhz 2.5V+/-100PPM(0~70C) Aging 250TR
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Epson XG-2121CA200.0000M-LHPAL3.
Epson
Datasheet2 pages12 years ago
Related Parts
5.0x3.2 Timing XO 212.5 MHz LVPECL FUND 2.5V 100ppm -10 to 70C
7.0x5.0 Timing XO 212.5 MHz LVPECL FUND 3.3V 100ppm -10 to 70C
Oscillator XO 212.5MHz ±100ppm LVDS 55% 2.5V 6-Pin SMD T/R
Descriptions
Descriptions of Epson XG-2121CA200.0000M-LHPAL3 provided by its distributors.
XTAL OSC SO 200.0000MHZ LVDS SMD