Epson XG-2121CA125.0000M-PHPAL3
Mhz 2.5V+/-100PPM(0~70C) Aging 250TR
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Epson XG-2121CA125.0000M-PHPAL3.
Epson
Datasheet2 pages12 years ago
Related Parts
ECS InternationalECS-3953M-1250-AU-TR
Oscillator XO 125MHz ±100ppm 15pF HCMOS 60% 3.3V Automotive 4-Pin Mini-SMD T/R
SAW OS MHZ (O/E)3.3V +/-100PPM(0+70C) 1K TR
Oscillator XO 125MHz ±100ppm 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin CSMD T/R
SAW OSC MHZ (O/E)3V +/-100PPM(0+70C) 1K TR
Oscillator XO 133MHz ±100ppm 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin CSMD T/R
SAW Oscillator, 106.25MHz Min, 170MHz Max, 133.3333MHz Nom
Descriptions
Descriptions of Epson XG-2121CA125.0000M-PHPAL3 provided by its distributors.
XTAL OSC SO 125.0000MHZ LVPECL S