Epson XG-2121CA100.0000M-LHPAL3
SAW Oscillator, 100MHz Min, 700MHz Max, 100MHz Nom
NRND
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Epson XG-2121CA100.0000M-LHPAL3.
Epson
Datasheet2 pages12 years ago
Supply Chain
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 1 month ago)
Related Parts
ECS InternationalECS-3963-1000-AU-TR
Oscillator XO 100MHz ±100ppm 15pF HCMOS 60% 3.3V 4-Pin Mini-SMD T/R
Silicon LabSI50122-A4-GM
CLOCK GENERATOR, MEMS, 100MHz, CMOS, PDSO10
Silicon LabSI50122-A2-GM
PLL Clock Generator Single 10-Pin TDFN EP Tube
Clock Generator, 2.3 MHz to 460 MHz, 2 Outputs, 2.25 V to 3.6 V, 14 Pins, VQFN-EP
Mems Pcie Clock Generator, -40C-85C, 100PPM 14 VQFN 2.5X3.2X0.9MM T/r Rohs Compliant: Yes
100MHz XO (Standard) HCMOS, TTL Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Descriptions
Descriptions of Epson XG-2121CA100.0000M-LHPAL3 provided by its distributors.
MHZ 2.5V+/-100PPM(0~70C) AGING 250TR
XTAL OSC SO 100.0000MHZ LVDS SMD