Epson XG-2102CA 156.2500M-LGPAL3
XG-2102CA Series 156.25MHz ±50ppm 0°C ~ 70°C 7.00mm x 5.00mm Oscillator
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Epson XG-2102CA 156.2500M-LGPAL3.
Electro Sonic
Datasheet2 pages0 years ago
Future Electronics
Inventory History
3 month trend:
-6.23%
Related Parts
Oscillator XO 156.25MHz ±50ppm LVDS 55% 3.3V 6-Pin CSMD T/R
Oscillator MEMS 156.25MHz ±50ppm (Stability) LVDS 52% 3.3V 6-Pin VDFN SMD Tube
Oscillator MEMS 156.25MHz ±50ppm (Stability) LVDS 52% 2.5V/3.3V 6-Pin VDFN SMD T/R
HIGH FREQUENCY ULTRA PERFORMANCE OSCILLATOR, -20 TO 70C, 5032, 50PPM, 3.3V, 156.25MHZ, OE, SMD
SAW OSC 2.5V +/-50PPM -10~70C 250TR
Descriptions
Descriptions of Epson XG-2102CA 156.2500M-LGPAL3 provided by its distributors.
Oscillator XO ±50ppm LVDS 55% 3.3V 6-Pin SMD T/R
SAW OSC 3.3V +/-50PPM 0~70C AGING 250TR
XTAL OSC SO 156.2500MHZ LVDS SMD