Epson SG5032CAN 20.000000M-TJGA3
Oscillator XO ±50ppm 15pF CMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V 4-Pin SMD T/R
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Epson SG5032CAN 20.000000M-TJGA3.
IHS
Datasheet34 pages3 years ago
Electro Sonic
Future Electronics
Inventory History
3 month trend:
+13.81%
Related Parts
MEMS Oscillator, 3.3V, -40C-85C, 50ppm 4 VDFN 2.0x2.5mm TUBE RoHS Compliant: Yes
Oscillator XO 20MHz ±50ppm 15pF CMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Medical 4-Pin SMD T/R
Oscillator XO 20MHz ±50ppm 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R