Epson SG3225VAN 80.000000M-KEGA3
Oscillator XO 80MHz ±30ppm LVDS 55% 2.5V/3.3V 6-Pin SMD T/R
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Epson SG3225VAN 80.000000M-KEGA3.
Epson
Datasheet2 pages10 years ago
Inventory History
3 month trend:
-60.59%
CAD Models
sourceeCADmCADFILES
SnapEDA
Footprint
Download
The partner site will open in a new tab when downloading their CAD models
By downloading CAD models from Octopart, you agree to our Terms & Conditions and Privacy Policy.
Related Parts
Oscillator MEMS 80MHz ±25ppm (Stability) 15pF CMOS 60% 3.3V 4-Pin QFN SMD T/R
5.0x3.2 Timing XO 80 MHz CMOS 3.3V 25ppm -40 to 85C
Oscillator MEMS 80MHz ±25ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 2.5V/3.3V 6-Pin VDFN EP SMD Tube
Oscillator MEMS 80MHz ±25ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 2.5V/3.3V 6-Pin CDFN SMD Tube
Oscillator MEMS 74.25MHz ±25ppm (Stability) 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin QFN SMD T/R
Oscillator MEMS 80MHz ±25ppm (Stability) CMOS 55% 2.5V/3.3V 4-Pin QFN SMD T/R
Descriptions
Descriptions of Epson SG3225VAN 80.000000M-KEGA3 provided by its distributors.
XTAL OSC 2.5~3.3V +/-30PPM -40~85C 250TR
XTAL OSC XO 80.0000MHZ LVDS SMD