Epson FA-238 30.0000MD-AB0
Crystal 30.0000MHZ 30PF SMD
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Epson FA-238 30.0000MD-AB0.
Electro Sonic
Datasheet2 pages10 years ago
Datasheet0 pages0 years ago
Future Electronics
Related Parts
Crystal 30MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 18pF FUND 40Ohm Automotive 2-Pin HC-49/US SMD T/R
Fundamental SMD/SMT Active RoHS Compliant Crystal 0.003% 18pF 2.4892mm -40C~85C
9C Series 30 Mhz ±30 ppm 12 pF SMT 11.40 x 4.80 mm Metal Can Type Crystal
Crystal 30MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 18pF FUND 30Ohm 2-Pin HC-49/S SMD T/R
CTS Components445A33K30M00000
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 30MHz Nom
Crystal, Microprocessor, 29.4912 MHz, SMD, 11.4mm x 4.7mm x 3.3mm, 30 ppm, 18 pF, 30 ppm, ABLS2
Descriptions
Descriptions of Epson FA-238 30.0000MD-AB0 provided by its distributors.
CRYSTAL 30.0000MHZ 30PF SMD
SMD XTL MHZ +/-30PPM 30PF 1K TR