ECS International ECS-80-18-4XDN
Crystal 8MHz ±30ppm (Tol) ±100ppm (Stability) 18pF FUND 80Ohm 2-Pin HC-49/USX Thru-Hole Bulk
Datasheet
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for ECS International ECS-80-18-4XDN.
Inventory History
3 month trend:
+15.96%
SymbolFootprint
3DDownload
Related Parts
ECS InternationalECS-080-20-4X-DU
Crystal 8MHz ±30ppm (Tol) ±100ppm (Stability) 20pF FUND 80Ohm 2-Pin HC-49/USX Thru-Hole Bulk
Crystal 8MHz ±30ppm (Tol) ±100ppm (Stability) 18pF FUND 80Ohm 2-Pin HC-49/US SMD T/R
Crystal 8.192MHz ±30ppm (Tol) ±100ppm (Stability) 18pF FUND 80Ohm 2-Pin HC-49/US SMD T/R
ECS InternationalECS-73-20-4XDN
Crystal 7.3728MHz ±30ppm (Tol) ±100ppm (Stability) 20pF FUND 80Ohm 2-Pin HC-49/USX Thru-Hole Bulk
ECS InternationalECS-73-20-4DN
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 7.3728MHz Nom
Crystal 7.3728MHz ±30ppm (Tol) ±100ppm (Stability) 18pF FUND 100Ohm 2-Pin HC-49/US SMD T/R
Descriptions
Descriptions of ECS International ECS-80-18-4XDN provided by its distributors.
CRYSTAL, 8MHZ, 18PF, TH, 11.35 X 4.65MM ROHS COMPLIANT: YES
Crystal 8MHz 18pF 2-Pin HC-49/US
18pF ¡À30ppm ¡À100ppm 8MHz 80¦¸ HC-49 11.35mm*4.65mm*3.5mm