Eaton MPI4020V2-4R7-R
Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 20% 100KHz 2.7A 0.118Ohm DCR
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Eaton MPI4020V2-4R7-R.
Master Electronics
Datasheet22 pages9 years ago
Sager Electronics
Inventory History
3 month trend:
-4.81%