Diodes Inc. BZT52HC2V7WF-7
Zener Diode, 2.7V V(Z), 7.41%, 0.375W, Silicon, Unidirectional
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Diodes Inc. BZT52HC2V7WF-7.
ODG (Origin Data Global)
Datasheet5 pages10 years ago
Diodes Inc SCT
Inventory History
3 month trend:
+0.00%