Wolfspeed LMR040-1000-40F9-20100TW
Led Module 4" Round, 1000LM, 4000K 4-STEP 90+CRI, 230V, True
Datasheet
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Wolfspeed LMR040-1000-40F9-20100TW.
Factory Futures
Datasheet2 pages14 years ago
Related Parts
LED MODULE 2 ROUND, 650LM, 3500K 4-STEP 90+CRI,230V,TRUEW"
LED MODULE 2 ROUND, 650LM, 3000K 4-STEP 90+CRI,230V,TRUEW"
LED LIGHT BAR, WARM WHITE, 3.3W, 24VDC,; 24VDC, 304mm; Light Color:Warm White; Power Rating:3.3W; Supply
Cool White Ø 50 mm 3W 1000 mA Wireless Bond Metal PCB LED Module
Warm White Ø 50 mm 3W 1000 mA Wireless Bond Metal PCB LED Module
Descriptions
Descriptions of Wolfspeed LMR040-1000-40F9-20100TW provided by its distributors.
LED Module Uni-Color White 1 LED
LED MOD LMR4 WRM WHT 1000LM 230V