Wolfspeed C5SMF-GJE-CW34Q7T2
Any 4 consecutive bins from W3 (3590mcd) - X4 (5860mcd), Any 1 hue from G7-G8, A
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Wolfspeed C5SMF-GJE-CW34Q7T2.
Cree SCT
Datasheet12 pages6 years ago
Inventory History
3 month trend:
-0.02%
CAD Models
sourceeCADmCADFILES
Component Search Engine
SymbolFootprint
Download
The partner site will open in a new tab when downloading their CAD models
By downloading CAD models from Octopart, you agree to our Terms & Conditions and Privacy Policy.
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Related Parts
LED Uni-Color Green 2-Pin T-1 3/4 Ammo
Single Color LED, Green, Transparent, T-1 3/4, 5mm
Single Color LED, Green, 4mm
Single Color LED, Green, Diffused, T-1 3/4, 5mm
LED GREEN 10 MCD (TYP.) 20 MA 2.1 V (TYP.) 5 V 565 NM 110 GAP -55 C
Descriptions
Descriptions of Wolfspeed C5SMF-GJE-CW34Q7T2 provided by its distributors.
High-Brightness LED, Green, 5V, 200mA, RoHS
Cree SCT
527nm 100*40 3.4V 20mA , , 5.1mm*3.7mm*8.5mm