Bourns 3314R-1-501E
Trimmer, Cermet, 0.25W, 500ohm, 50V, 20% +/-Tol, 100ppm/Cel, 1 Turn(s), 1818
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Bourns 3314R-1-501E.
IHS
Datasheet7 pages2 years ago
Electro Sonic
Factory Futures
Inventory History
3 month trend:
+0.00%