API Delevan SPD74R-352M
General Purpose Inductor, 3.5uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2929
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for API Delevan SPD74R-352M.
IHS
Datasheet1 page0 years ago
Future Electronics
Inventory History
3 month trend:
-12.91%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2000-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Related Parts
TAIYO YUDENNRS8030T3R3MJGJV
Ind Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz Ferrite 4.3A Embossed T/R
Ind Power Semi-Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz Ferrite 3.4A 6028 T/R
Wurth Elektronik74437336033
Inductor Power Shielded/Molded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz Powdered Iron 4.1A 0.038Ohm DCR 2220 T/R Automotive AEC-Q200
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz Ferrite 4.1A 0.02088Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz Metal 3.9A 0.061Ohm DCR T/R
TAIYO YUDENNRS8030T3R3MJGJ
General Purpose Inductor, 3.3uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 3131
Descriptions
Descriptions of API Delevan SPD74R-352M provided by its distributors.
FIXED IND 3.5UH 3.7A 34 MOHM SMD
SPD74R Nonstandard 0.287Lx0.287W 7.30mmx7.30mm 3.5muH
3.5 UH 20% SHIELDE