API Delevan SP1812R-153K
General Purpose Inductor, 15uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1812
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for API Delevan SP1812R-153K.
IHS
Datasheet1 page0 years ago
Future Electronics
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Related Parts
Wurth Elektronik7447669115
1.06MHz 27MHz 800mA 35@1.06MHz 15¦ÌH 535m¦¸ ¡À10% 1812 , 4.5mm*3.2mm*3.4mm
Murata Power Solutions84153C
Ind Power Wirewound 15uH 10% 750mA 1812
API DelevanP1812-153K
API DelevanP1812R-153K
Inductor Power Unshielded Wirewound 15uH 10% 100KHz 23Q-Factor Ferrite 0.75A 0.24Ohm DCR T/R
TAIYO YUDENCB2518T150K
Inductor Power Chip Wirewound 15uH 10% 2.52MHz Ferrite 0.65A 0.416Ohm DCR 1007 T/R
Descriptions
Descriptions of API Delevan SP1812R-153K provided by its distributors.