API Delevan S1008-681F
General Purpose Inductor, 0.68uH, 1%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1211
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for API Delevan S1008-681F.
IHS
Datasheet1 page0 years ago
Future Electronics
Related Parts
API Delevan5022R-681F
General Purpose Inductor, 0.68uH, 1%, 1 Element, Phenolic-Core, SMD, 5022
Descriptions
Descriptions of API Delevan S1008-681F provided by its distributors.
S1008 Series 680 uH ±1 % Tolerance 750 mA Surface Mount Shielded RF Inductor
FIXED IND 680NH 750MA 200MOHM SM
3.1 NH +-.2NH 01005 S