API Delevan 5022R-681F
General Purpose Inductor, 0.68uH, 1%, 1 Element, Phenolic-Core, SMD, 5022
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for API Delevan 5022R-681F.
IHS
Datasheet1 page0 years ago
Datasheet2 pages0 years ago
Supply Chain
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date1998-04-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Related Parts
API DelevanS1008-681F
General Purpose Inductor, 0.68uH, 1%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1211
Descriptions
Descriptions of API Delevan 5022R-681F provided by its distributors.
FIXED IND 680NH 1.555A 150 MOHM