API Delevan 5022R-202G
General Purpose Inductor, 2uH, 2%, 1 Element, Phenolic-Core, SMD, 5022
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for API Delevan 5022R-202G.
IHS
Datasheet1 page0 years ago
Datasheet2 pages0 years ago
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Related Parts
Ind Chip Unshielded Wirewound 1.8uH 2% 7.9MHz 39Q-Factor Ferrite 600mA 1008 T/R
General Purpose Inductor, 2.2uH, 2%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1111
API Delevan1330-26G
General Purpose Inductor, 1.8uH, 2%, 1 Element, Iron-Core, SMD, 3313
Inductor RF Wirewound 2.2uH 2% 7.9MHz 28Q-FactorCeramic 0.28A 2.8Ohm DCR 1008 T/R
General Purpose Inductor, 2.2uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1210
General Purpose Inductor, 2.2uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1008
Descriptions
Descriptions of API Delevan 5022R-202G provided by its distributors.
FIXED IND 2UH 675MA 800 MOHM SMD