Abracon ASFL1-30.000MHZ-EK-T
Oscillator Xo 30MHZ ±30PPM 15PF Hcmos/ttl 60% 3.3V 4-PIN SMD T/r
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Abracon ASFL1-30.000MHZ-EK-T.
IHS
Datasheet2 pages18 years ago
Future Electronics
Sager Electronics
Electro Sonic
3 month trend:
-37.04%
Supply Chain
Country of OriginMainland China
Introduction Date2010-04-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Related Parts
Oscillator XO 32MHz ±30ppm 15pF HCMOS/TTL 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
Oscillator XO 33MHz ±30ppm 15pF HCMOS/TTL 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
CTS ComponentsCB3LV-5I-30M0000
SMD Crystal Oscillator 30MHz 3.3V 50pF 4-Pin CSMD T/R
CTS ComponentsCB3LV-5I-27M0000
SMD Crystal Oscillator 27MHz 3.3V 50pF 4-Pin CSMD T/R
Oscillator XO 32.768MHz ±30ppm 15pF HCMOS/TTL 60% 3.3V 4-Pin DIP Module Thru-Hole
CTS ComponentsCB3LV-5C-27M0000
Oscillator XO 27MHz ±25ppm 30pF HCMOS/TTL 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R
Descriptions
Descriptions of Abracon ASFL1-30.000MHZ-EK-T provided by its distributors.
OSCILLATOR, CERAMIC, HCMOS/TTL, 30.000MHZ, 30PPM, 5 X 3.2 X 1.6, 3 VDC
ASFL1 Series 30 MHz 5 x 3.2 mm 3.3 V ±30 ppm SMT Crystal Clock Oscillator
Oscillator, 30 MHz, 30 ppm, SMD, 5mm x 3.2mm, 3.3 V, HCMOS / TTL, ASFL1
Oscillator, 30Mhz, 5 X 3.2Mm, Hcmos/Ttl; Rango De Producto:Serie Asfl1; Frecuencia Nom.:30Mhz; Estabilidad De Frecuencia +/-:30Ppm; Tensión De Alimentación Nom.:3.3V; Encapsulado Del Oscilador:Smd, 5Mm X 3.2Mm; Frecuencia:30Mhz |Abracon ASFL1-30.000MHZ-EK-T