Abracon ASFL1-24.576MHZ-EK-T
Oscillator Xo 24.576MHZ ±30PPM 15PF Hcmos/ttl 60% 3.3V 4-PIN SMD T/r
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Abracon ASFL1-24.576MHZ-EK-T.
HQonline
Datasheet2 pages18 years ago
Datasheet3 pages18 years ago
Datasheet2 pages18 years ago
Future Electronics
Electro Sonic
Abracon SCT
TME
Inventory History
3 month trend:
-46.53%
Supply Chain
Country of OriginMainland China
Introduction Date2011-04-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Related Parts
Oscillator XO 27MHz ±30ppm 15pF HCMOS/TTL 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
Oscillator XO 25MHz ±30ppm 15pF HCMOS/TTL 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
Oscillator MEMS 25MHz ±25ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4-Pin QFN SMD T/R
CTS Components636L5I025M00000
SMD Crystal Oscillator 25MHz 3.3V 30pF 4-Pin CSMD T/R
Descriptions
Descriptions of Abracon ASFL1-24.576MHZ-EK-T provided by its distributors.
Crystal Lead Free RoHS Compliant Enable/Disable Oscillator 15pF 70C 15mA 0.051 1.30mm
ASFL1 Series 24.576 MHz 5 x 3.2 mm 3.3 V ±30 ppm SMT Crystal Clock Oscillator