Abracon ASE2-25.000MHZ-L-C-T
Oscillator, 25 MHz, 50 ppm, SMD, 3.2mm x 2.5mm, 2.5 V, CMOS, ASE2
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Abracon ASE2-25.000MHZ-L-C-T.
JRH Electronics
Datasheet3 pages18 years ago
Abracon SCT
Sager Electronics
Mouser
Inventory History
3 month trend:
-3.87%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Related Parts
CTS Components632N3I025M00000
SMD Crystal Oscillator 25MHz 2.5V 15pF 4-Pin CSMD T/R
ECS InternationalECS-3525-250-B-TR
Oscillator XO 25MHz ±50ppm 30pF HCMOS 60% 2.5V 4-Pin Mini-CSMD T/R
ECS InternationalECS-3518-250-B-TR
Oscillator XO 25MHz ±50ppm 30pF HCMOS 60% 1.8V 4-Pin Mini-CSMD T/R
MEMS Oscillator, Clock, Pure Silicon, 25 MHz, SMD, 3.2mm x 2.5mm, 50 ppm, 3.3 V
Oscillator MEMS 24MHz ±50ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 3V 4-Pin QFN SMD T/R
Oscillator MEMS 25MHz ±50ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 3.3V 4-Pin QFN SMD T/R
Descriptions
Descriptions of Abracon ASE2-25.000MHZ-L-C-T provided by its distributors.
Oscillator XO 25MHz ±50ppm 15pF CMOS 55% 2.5V 4-Pin SMD T/R
Standard Clock Oscillators 2.5V 25.000 MHz MINI CER SMD OSC
CMOS Output Clock Oscillator, 25MHz Nom
XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD / 25 MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 2.5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
OSCILLATOR, 25MHZ, CMOS, 3.2MMX2.5MM;
XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD ROHS COMPLIANT: YES
2.5V ¡À50ppm 25MHz 3.2mm*2.5mm*1.2mm