Abracon AIUR-02H-681K
Inductor Power Unshielded Drum Core 680uH 10% 790KHz 20Q-Factor Ferrite 0.59A 0.94Ohm DCR RDL
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Abracon AIUR-02H-681K.
Master Electronics
Datasheet3 pages7 years ago
Electro Sonic
Sager Electronics
Inventory History
3 month trend:
+0.00%