Abracon ACML-0603-152-T
Ind Chip Bead Multi-Layer 1.5KOhm 25% 100MHz Ferrite 200mA 0603 T/R
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Abracon ACML-0603-152-T.
IHS
Datasheet3 pages6 years ago
JRH Electronics
Abracon SCT
Sager Electronics
Inventory History
3 month trend:
-0.05%