Abracon ABLS-7.3728MHZ-B2-T
Crystal 7.3728MHz ±20ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 100Ohm 2-Pin HC-49/US SMD T/R
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Abracon ABLS-7.3728MHZ-B2-T.
IHS
Datasheet2 pages18 years ago
Datasheet2 pages18 years ago
Sager Electronics
HQonline
Farnell
Electro Sonic
Inventory History
3 month trend:
-3.36%